Job from April 22, 2024 Above average

Асистент стоматолога

20 000 – 25 000 UAH, З тенденцією до зростання

Біндюгін О.Ю., ФОП
Medicine, pharmacy; less than 10 employees

Dnipro, вулиця Мандриківська, 149.
4.1 km from centerFind on the map

Олексій Юрійович Біндюгін
0676320476

Full-time.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Робота з клієнтами Ефективна комунікація Комунікабельність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Помічник лікаря стоматолога, лікаря стоматолога-ортодонта, лікаря стоматолога-хірурга.

Умови роботи: нова комфортабельна стоматологічна клініка преміум-класу на Набережній Перемоги.

Обов’язки: всебічна допомога лікарю-стоматологу під час прийому та комунікації з пацієнтами.

Similar jobs

15 000 – 22 000 UAH, Dental Studio, Dnipro

Дент Студія, Dnipro

Асистент стоматолога, помічник лікаря
18 000 – 25 000 UAH, A2 clinic, Dnipro

Асистент стоматолога, медична сестра стоматології
20 000 – 22 000 UAH, Smile Atelier, Dnipro

Асистент стоматолога, медична сестра
15 000 – 17 000 UAH, Neo, Dental Clinic, Dnipro