Job from April 22, 2024 Apply without resume Above average

Бариста

25 000 – 30 000 UAH, Договірна

Daily, кавʼярня
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Khmelnytskyi, Молодіжна вулиця, 5.
2.3 km from centerFind on the map

Тарас Керницький
0987373478

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність Ввічливість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: ввічливість, бажання працювати, пунктуальність

Умови роботи: з 08:00 до 21:00

Обов’язки: Обслуговувати клієнтів

Similar jobs

Бармен
14 000 – 18 000 UAH, Fun Planet, Khmelnytskyi

Бариста у крафтове кафе
12 000 – 14 000 UAH, Craft Bread, крафтова кав'ярня, Khmelnytskyi

Бариста
9 000 – 11 000 UAH, Кушнір І. С., ФОП, Khmelnytskyi

Бариста-продавец фаст-фуда (р-н Лезнево)
10 000 – 11 000 UAH, Лаванда, ресторан і готель, Khmelnytskyi

Бариста у кав'ярню
7 500 – 12 000 UAH, Магія кави, Khmelnytskyi