Job from April 27, 2024 Apply without resume

Мийниця посуду, прибиральниця

8 250 – 10 000 UAH, 550грн за 1 рабочу зміну

The Braun Family, кондитерська
Food industry; less than 10 employees

Dnipro, вулиця Старокозацька, 13.
0.4 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Прибирання кухні Миття посуду Прибирання приміщень
Show all skillsRoll up skills

Job description

До кондитерської «The Braun Family» шукаємо мийницю посуду-прибиральницу з досвідом роботи у закладах харчування

Умови роботи: графік роботи 3/3 з 8:45 до 19:30

Обов’язки: прибирання приміщень кондитерської (кухня, зала, санвузли, технічні приміщення) та миття посуду

Є корпоративне харчування

Дзвонити з 9:00 до 18:00 за телефоном +380991055898 Анастасія

Similar jobs

Прибиральниця, посудомийниця
9 900 UAH, Rock & Roll, сервіс доставки смачного (Кузьменко О.В., ФОП), Dnipro

Прибиральниця, мийниця посуду
10 000 – 12 000 UAH, Рест Груп Дніпро, ТОВ, Dnipro

Мойщица посуды, уборщица
12 000 UAH, Шейкер, ООО, Dnipro

Confetti, ресторани щасливих людей, Dnipro

Посудомийниця, прибиральниця
12 000 UAH, Republic, Dnipro