Job from April 22, 2024 Apply without resume

Кухар холодного, гарячого процесу

11 000 – 13 000 UAH, Оговорення за результатом співбесіди

Шульц, приватна броварня
Food industry; 10–50 employees

Zhytomyr, вулиця Перемоги, 1.
0.1 km from centerFind on the map

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготування страв Приготування гарячих страв Бажання вчитися і розвиватися
Show all skillsRoll up skills

Job description

В Приватну Броварню Шульц V2.0, ресторан в центрі міста, де завжди багато гостей, багато роботи і зарплата виплачується вчасно, потрібен на постійну роботу кухар холодного/гарячого процесу з досвідом роботи.

Обов’язки:

  • виконувати замовлення згідно ТК
  • дотримання стандартів
  • бажання працювати та розвиватися

Що ми пропонуємо:

  • Робота в центрі міста, вул. Перемоги,1.
  • Графік роботи буде підібрано відповідно до побажань працівників.
  • Достойна заробітна плата.
  • Смачне харчування для персоналу.
  • Підвіз після зміни.
  • Приємний колектив.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія, прошу телефонувати з 13:00 до 18:00 за номером: 063 533 03 00, Валерія/Аліна, відділ кадрів.

З повагою, Шульц, приватна броварня.