Job from April 22, 2024 Above average

Сушист

20 000 – 36 000 UAH, Оплата за зміну 1200 грн

Білявська Л.Г., ФОП
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Lviv, вулиця Личаківська.
3.2 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: пунктуальність та досвід роботи

Умови роботи:

  • висока зп, виплачуємо двічі на місяць
  • розвозка додому та на роботу (також надаємо кімнату для проживання)
  • дружній колектив

Обов’язки:

  • Забезпечення швидкого та якісного обслуговування гостей;
  • Дотримання стандартів якості та безпеки у роботі з продуктами;

Similar jobs

Сушист (Наукова, центр)
25 000 – 30 000 UAH, Коваленко, ФОП (кафе), Lviv

Помічник кухаря-сушиста
24 000 – 30 000 UAH, Sushi-Time, служба доставки, Lviv

Суші-кухар
28 000 – 36 000 UAH, Sushi-Time, служба доставки, Lviv

Сушист
15 000 – 20 000 UAH, Sushi Zoom, Lviv

Сушист
25 000 – 35 000 UAH, Monkey Sushi Lviv, Lviv