Job from April 30, 2024 Apply without resume

Хостес (Antica Eatery)

12 000 – 13 000 UAH

Сім'я ресторанів файного міста
Hotel and restaurant industry; 50–250 employees

Ternopil, вулиця 15-го Квітня, 2м.
3.0 km from centerFind on the map

Воронюк Руслана
0967582073

Full-time.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Активність Грамотна усна та письмова мова
Show all skillsRoll up skills

Job description

Ciao! Antica Eatery це колоритне місце, де можна скуштувати справжню неаполітанську піцу, вишукану пасту чи оригінальні бургери в ексклюзивній подачі. Зараз ми шукаємо хостес — усміхнену, комунікабельну і активну людину.

Instagram: https://www.instagram.com/antica_eatery/

Вимоги:

  • Вік від 18 років.
  • Приємна зовнішність.
  • Грамотна українська мова.
  • Вміння комунікувати з людьми, чітко доносити думку.

Обов’язки:

  • Зустрічати гостей ресторану.
  • Супроводжувати їх до столу і розміщувати у закладі.
  • Відповідати на телефонні дзвінки.
  • Резервувати столи і формувати розсадку.

Умови роботи:

  • Зп ставка 800 грн/зміна.
  • Години роботи 10:30 -22:30 год.
  • Адреса: вул. 15 Квітня, 2м.

Приєднуйтесь до команди!

Чекаємо ваше резюме або дзвінок: +380967582073 (viber/telegram).