Job from April 23, 2024

Медсестра

15 000 UAH, На початок. Телефонувати за номером 0677146183

Медікус, офтальмологічна клініка
Medicine, pharmacy; 50–250 employees

Lviv, вулиця Римлянина, 1.
0.5 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Активність Пунктуальність Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: пунктуальність, відповідальність, охайність, активність та небайдужість.

Умови роботи: тепле та чисте приміщення, 5-поверхова офтальмологічна лікарня, дружній колектив

Обов’язки: бути на прийомі з лікарем, перевіряти пацієнтам зір, збирати анамнез, заповнювати картки в т.ч. електронні

Телефонувати за номером 0677146183

Similar jobs

Медична сестра
Стереопсис, Lviv

Медсестра
24 100 UAH, Діла, медична лабораторія, Lviv

Сестра медична
15 000 – 17 000 UAH, VeroMed, медичний центр (Смілка І.С., ФОП), Lviv

Hemo Medika, Lviv

Медсестра стомат. кабінету
14 000 – 16 000 UAH, Суда І.В., ФОП, Lviv