Job from April 23, 2024 Apply without resume Above average

Офіціант

25 000 – 40 000 UAH, 600 ставка + чаїові+ 0.5% від касси% з бенкетів

LouLov кафе
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Sofiivska Borshchahivka, вулиця Молодіжна, 4.
2.7 km from centerFind on the map

Мирошничено Вікторія
0952251521

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Охайність Пунктуальність Порядність Комунікабельність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: повна зайнятість, графік 5/2, з 9:45- 22:00

Умови роботи: підтримання порядку в залі, обслуговання гостей та вміння з ними спілкуватись

Обов’язки: знання страв і напоїв з меню, надавати гостям гарний сервіс. Гостей багато, і в нас хороші чаїові

Similar jobs

Офіціант-бариста
30 000 – 40 000 UAH, Martinov's Coffee, Sofiivska Borshchahivka

Касир, офіціант
18 000 – 22 000 UAH, Львівські Круасани, Sofiivska Borshchahivka

Офіціант
14 500 – 18 000 UAH, Terra Pizza, Sofiivska Borshchahivka

Офіціант
20 000 – 25 000 UAH, Lviv croissants, Sofiivska Borshchahivka

Офіціант
20 000 – 25 000 UAH, Мама Тато, Sofiivska Borshchahivka