Job from April 23, 2024 Apply without resume

Бариста

9 000 – 15 000 UAH, Ставка+%

ABcoffee
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Chernivtsi, Головна вулиця, 126А.
2.6 km from centerFind on the map

Оксана
0502558110

Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Пунктуальність Приготування кавових напоїв Охайність Poster
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: відповідальність, пунктуальність, охайність. Любов до кави))))

Умови роботи: з 8:00−20:00

2/2

Обов’язки: приготування кавових напоїв, видача десертів, розрахунок за допомогою програми poster.

Similar jobs

Бармен
15 000 – 16 000 UAH, Країна Мрій, Chernivtsi

Бармен
Sadagura, Bar, Chernivtsi

Бариста
18 000 – 22 000 UAH, Quarter, Chernivtsi

Бариста-консультант в італійський ресторан
15 000 – 16 000 UAH, Nonna Macarona, Chernivtsi

Бармен-касир
15 000 – 30 000 UAH, Bukovski Pub (Ciao coffee&prosecco), Chernivtsi