Job from April 23, 2024 Apply without resume

Перукар

18 000 – 25 000 UAH

Dazz, beauty space
Beauty, fitness, sports

Kyiv, вулиця Райдужна, 58.
5.5 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Знання колористики Перукарство Чоловічі стрижки Жіночі стрижки Фарбування волосся
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: чоловічі та жіночі стрижки, фарбування волосся, складні техніки фарбування

Умови роботи: 2/2

Обов’язки:

  • перукар колорист з досвідом роботи від 3років,
  • Зі знанням колористики,
  • З досвідом роботи на бренді Matrix,
  • Володіння сучасними техніками стрижок та укладок

Similar jobs

Мастер-парикмахер, колорист, перукар, барбер
40 000 – 60 000 UAH, Кушнирук М.В., ФОП, Kyiv

Перукар
15 000 – 20 000 UAH, Beauty nail, Kyiv

Перукар-колорист (Позняки, лівий берег)
20 000 – 45 000 UAH, De Lis, салон красоты, Kyiv

Барбер (Борщагівка)
20 000 – 60 000 UAH, Чуб та Вуса, барбершоп, Kyiv

Барбер у Прилуки
22 000 – 40 000 UAH, CarWay, Kyiv