Job from April 23, 2024 Apply without resume Above average

Медсестра

15 000 UAH

Мама, медицинский центр
Medicine, pharmacy; 10–50 employees

Kryvyi Rih, вулиця Володимира Великого, 5.
2.9 km from centerFind on the map

Надежда Сироткина
0732297515

Full-time.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність Грамотна усна та письмова мова Чесність Сестринська справа УЗД Акушерство
Show all skillsRoll up skills

Job description

Медичний центр Мама запрошує на роботу медсестру. Амбулаторний прийом, акушерство гінекологія.

Вимоги:

  • медична освіта,
  • грамотність,
  • навички роботи з ПК та друкування,
  • любов до людей,
  • чесність,
  • пунктуальність.

Умови роботи:

  • графік роботи (1,5 ставки)
  • пн — пт 9:00 — 15:00 (1.0 ставки)
  • пн, ср, пт 15:00 — 19:00 + сб/сб 9:00 — 14:00

Обов’язки:

  • заповнення протоколів УЗД,
  • оформлення аналізів,
  • ассистування лікарю гінекологу під час огляду.

Для запису на співбесіду ПИШІТЬ за номером 073−229−75−15

Similar jobs

Медична сестра
10 000 – 11 000 UAH, Медіком Кривбас, ТОВ, Kryvyi Rih

Молодша медична сестра, прибиральниця (палатна)
8 000 UAH, Криворізька міська дитяча лікарня №4, КНП, КМР, Kryvyi Rih

Бойовий медик
20 000 – 120 000 UAH, Арей, окремий штурмовий батальйон, Kryvyi Rih

Старша медична сестра
8 000 UAH, ДНЗ (ясла-садок) №87 КМР, КЗ, Kryvyi Rih

Маніпуляційна медична сестра
Первинка, медичний центр, Kryvyi Rih