Job from April 23, 2024 Above average

Водій категорії СЕ

30 000 – 60 000 UAH

ДС Карго Логистик, ТОВ
Transportation and logistics; 10–50 employees

Mykolaiv, Херсонське шосе, 100.
6.5 km from centerFind on the map

Cтанислав Арутюнян
0953189574

Full-time. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Требования: с опытом работы на зерновозах

Условия работы: полная занятость

Обязанности:

  • перевоз грузов по Украине,
  • бережное отношение к автомобилю
  • Категория СЕ, без вредных привычек (алкоголь и наркотики). Автомобили МАН евро-5, самосвалы.

Similar jobs

Водій на зерновоз кат. CE у Вознесенськ
20 000 – 40 000 UAH, URD Українські дороги, Mykolaiv

Водій-міжнародник кат. СЕ
30 000 – 45 000 UAH, Клевер, ООО, Mykolaiv

Водій автотранспортних засобів (кат. СЕ)
Нібулон, Mykolaiv

Водій (кат. B, C, CE)
21 000 UAH, Військова частина А1080, Mykolaiv

Водій кат. CE
25 000 UAH, Агро Провіжн Логістик, ТОВ, Mykolaiv