Job from April 24, 2024 Apply without resume

Головний спеціаліст, бухгалтер

11 855 – 16 000 UAH, Взалежності від вислугі років

Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Миколаївській області
Government organizations; less than 10 employees

Mykolaiv

Наталія Кузьмичова
0994354717

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year. Unfinished higher education.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 4 job seekers. Be the first to apply!
Ведення бухгалтерського обліку Нарахування зарплати Подання звітності у контролюючі органи
Show all skillsRoll up skills

Job description

Умови роботи: з 08.00 до 17.00, з понеділка по п’ятницю, повна зайнятість

Обов’язки:

  • Бухгалтерський облік видатків, складання та подання бухгалтерської звітності, нарахування заробітної плати.
  • Взаємодія з органами Державної казначейської служби, фінансовими органами.

Similar jobs

Заступник головного бухгалтера
Люкс-Ойл, ПП, Mykolaiv

25 000 UAH, Диаман, Mykolaiv

22 000 – 25 000 UAH, УкрЛед, ООО, Mykolaiv

Головний бухгалтер
Кворум-Нафта, ТОВ, Mykolaiv

Спец Агро Транс, Mykolaiv