Job from April 24, 2024

Диспетчер з англійської мови

30 000 – 50 000 UAH, Зарплата як у грн та і у доларах

Journey trade brokers
Transportation and logistics; 10–50 employees

Chernivtsi, Головна вулиця, 29.
0.2 km from centerFind on the map

Бурачук В'ячеслав
0992864150

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities.

English — advanced

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Пунктуальність Організація логістики Диспетчеризація транспорту
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: пунктуальність і відповідальність

Умови роботи: графік роботи з 15:00 до 22:00 з Понеділка по П’ятницю

Обов’язки: диспетчер логіст

Similar jobs

Диспетчер-логіст зі знанням англійської мови
40 000 – 80 000 UAH, Орбіта Смарт, ТОВ, Chernivtsi

Диспетчер, брокер, Logistics manager (США, Trucking)
30 000 – 60 000 UAH, Дуніч М.Ю., ФОП, Chernivtsi

Dispatcher (USA trucking)
40 000 – 100 000 UAH, Stellar Cargo Inc, Chernivtsi

Менеджер-диспетчер
6 000 – 8 000 UAH, Два відра, Chernivtsi

Диспетчер з випуску
18 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Chernivtsi