Job from April 25, 2024 Apply without resume

Охоронець

Договірна за телефоном

Червона калина ім. Миколи Сивого, санаторій, ОП
Hotel and restaurant industry; 50–250 employees

Rivne

Oleh Hrechaniy
0674530351

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Робота в команді Забезпечення охорони Охорона підприємства
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: бажання працювати в команді, відповідальність, сумлінне ставлення до роботи

Умови роботи: Добове чергування, 1/3 можливо варіанти

Обов’язки: охорона МЦ підприємства, контроль працівників підприємства, пропускний режим на підприємство

Similar jobs

Охоронник, охоронниця в магазин
15 000 – 18 000 UAH, Аврора, мультимаркет, Rivne

Охоронник
12 000 – 14 000 UAH, Зодіак СБ, Rivne

Охоронник
11 600 – 12 600 UAH, Фора, ТОВ, Rivne

Охоронник
13 000 UAH, Xатка, Rivne

Водій-охоронник СПШР
14 000 – 17 000 UAH, Шериф-Рівне, ТОВ, Rivne

All similar jobs

Similar positions in Rivne

Jobs in the category

Jobs by city

Salary statistics