Job from April 25, 2024 Apply without resume

Монтажник систем безпеки

12 000 – 25 000 UAH

All Security
Security, guarding; less than 10 employees

Vinnytsia, вулиця Трамвайна.
2.4 km from centerFind on the map

Alexandr
+380678828188

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Відеоспостереження
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Досвід роботи у сфері монтажу відеоспостереження, СКУД, пожежної сигналізації (бажано).
  • Також готові взяти студента.

Умови роботи:

  • Графік роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00

Обов’язки:

  • Монтаж та обслуговування систем відеоспостереження, контролю та управління доступом.
  • Порядність, комунікабельність
  • Посвідчення водія кат. В (бажано)

Similar jobs

Інженер-монтажник систем безпеки
Винницкий научно-производственный центр систем и средств связи, ЧМП, Vinnytsia

Електромонтажник-монтажник ОПС
15 000 – 40 000 UAH, Гнатюк В.В., ФОП, Vinnytsia

Монтажник ОПС, СКМ, відеонагляду
12 000 – 25 000 UAH, Безпека лайн, Vinnytsia