Job from April 25, 2024 Above average

Кондитер

20 250 – 26 000 UAH, 1350 Грн/зміну

Satori
Hotel and restaurant industry; 50–250 employees

Kyiv, вулиця Велика Васильківська, 44а.
1.5 km from centerFind on the map

Ресторан Satori
0681129220

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Виготовлення кондитерських виробів
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Шукаємо кондитера на постійній основі, досвід роботи від 1-го року

Умови роботи: Графік роботи 3/3. 4/3. з 11:30 до 21:30

Обов’язки: Приготування десертів по технологічним картам

Similar jobs

Кондитер
22 500 – 30 000 UAH, Шелест Різорт, ТОВ, Kyiv

Пекар піци у магазин "ВК Експрес"
18 500 UAH, RetailGroup, Kyiv

Кухар (гарячий, холодний процес, кондитер) в ресторан Fabius
30 000 – 35 000 UAH, Tarantino Family, Kyiv

Кухар-пекар, військовослужбовець
21 000 – 22 000 UAH, Військова частина А2788, Kyiv

Пекар-універсал, тістоміс, формувальник
1 200 – 1 500 UAH, Четверте колесо, ТОВ, Kyiv