Job from April 26, 2024 Apply without resume

Продавець-консультант

10 000 – 13 000 UAH

Хайрова В.О., ФОП
Retail; less than 10 employees

Ternopil, вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 11.
2.5 km from centerFind on the map

Валентина Хайрова
0984813562

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Прийом товару Викладка товару Викладка товарів
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Бажання працювати

Умови роботи: графік роботи 3/3 з 8:00 до 21:30

Обов’язки:

  • розрахунок покупців, прийом та викладка товару
  • можна без досвіду, головне бажання працювати, усьому навчимо

за деталями звертайтесь за телефоном 0984813562 Валентина

Similar jobs

Продавець-касир (1658)
Eva, лінія магазинів, Ternopil

Продавець
15 000 UAH, Ласо Мясо, Ternopil

Продавець-консультант, касир (вул. Р. Купчинського, 1а)
Prostor, Ternopil

Продавець-консультант (ТЦ "Новус")
18 000 – 40 000 UAH, Comfy, Ternopil

10 100 – 12 500 UAH, Аврора, мультимаркет, Ternopil