Job from April 26, 2024

Водій автобуса

10 000 – 12 000 UAH

Авторух Сервіс
Transportation and logistics; 50–250 employees

Odesa, Дальницька вулиця, 46.
2.7 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a retired person. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: Обов«язково водійскі права категорія D

Умови роботи: Досвід роботи на сучасних автобусах

Обов’язки: Належному стані утримувати транспортний засіб, обережне перевезення пасажирів, робота згідно графіку.

Similar jobs

Водій автобуса (міжнародні та внутрішні перевезення)
30 000 UAH, Украинские линии, ООО (Эколайнс Украина), Odesa

Водій-кур'єр
18 000 UAH, Strans, Odesa

Водій кат. В, С на авто компанії
30 000 – 36 000 UAH, Заносий Л.Е., ФЛП, Odesa

Водій ("КамАЗ", Mercedes Sprinter, кат. В, С, D)
16 000 UAH, Валькор, ТОВ, Odesa

Водитель-экспедитор со своим авто
15 000 – 19 000 UAH, Coffeelove, Odesa