Job from April 27, 2024 Apply without resume

Ветеринарний лікар

20 000 – 35 000 UAH

Kyiv Vet Podil
Medicine, pharmacy; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Нижній Вал, 15.
1.9 km from centerFind on the map

KYIV VET
097 258 1338

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Забір аналізів крові Катетеризація вени. Призначення лікування Рентен діагностика( не обовязково) УЗД(не бовязково)
Show all skillsRoll up skills

Job description

Умови роботи:

  • Пропонується гнучкий графік роботи. по 12годин, з 9:00 до 21:00, або з 21:00 до 9:00. Також можна забирати і денні і нічні одразу.
  • Зарплатня 2 рази на місяць, ставка + %

Обов’язки:

  • Прийом первинний.
  • Маніпуляції (вакцинації, стрижки кігтів, санації і т.д).

Similar jobs

Ординатор ветеринарного лікаря, терапевт
25 000 UAH, Звірополіс, ветеринарний центр, Kyiv

Ветеринарний лікар, бренд-менеджер
50 000 UAH, Українські Ветеринарні Технології, Kyiv

Ассистент ветеринарного врача
11 000 – 13 000 UAH, Альфа Вита, Kyiv

Ветеринар
Stoic Group, Kyiv

Асистент ветеринарного лікаря
12 000 UAH, VetLife, ветеринарная клиника, Kyiv