Job from April 27, 2024 Apply without resume

Курьер с авто

10 000 – 15 000 UAH, + бонуси + паливо

Суши Мастер
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Poltava, вулиця Європейська, 58.
1.3 km from centerFind on the map

Мельник Владислава
0507026469

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Коммуникабельность Ответственность Внимательность
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: комунікабельність, відповідальність та уважність

Условия работы: графік з 10:30 до 22:30 3/3 або 4/4 по змінний

Обязанности: вчасна доставка японських страв за адресами

Similar jobs

Кур'єр (вело, мото, авто)
18 000 UAH, Glovo, Poltava

Кур’єр, кур’єрка на авто компанії (пікап)
15 000 – 20 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Poltava

Кур'єр з авто
10 000 UAH, Daniela Kids, Poltava

Курʼєр з авто (доставка)
11 000 – 14 000 UAH, Kilogramm Sushi Project, Poltava

Кур'єр (авто, мото, вело, піший)
Іpost.ua, Poltava