Job from April 27, 2024 Apply without resume

Кравчиня на самозакрій, закрійник

13 000 – 20 000 UAH

Авторське ательє Ірини Мішустіної
Public and business services; less than 10 employees

Kremenchuk, вулиця Івана Мазепи.
0.4 km from centerFind on the map

Ірина
0972213793

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Творчий підхід
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Шукаємо людину з творчим підходом до роботи. Бажано профільна освіта та досвід роботи.

Умови роботи: Комфортні умови праці в центрі міста. Повна зайнятість.

Обов’язки: Вчасно та якісно виконувати роботу

Similar jobs

Швачка, кравчиня
12 000 – 20 000 UAH, Елізборян О., ФОП, Kremenchuk

Швачка
14 000 UAH, Скайтрейд, ТОВ, Kremenchuk

Швачка
10 000 – 15 000 UAH, Швей Спец Сервис, ТОВ, Kremenchuk

Швачка
14 000 – 16 000 UAH, Гончар И.А., ФЛП, Kremenchuk

10 000 – 16 000 UAH, Lukas-Kids, Kremenchuk

All similar jobs

Salary statistics