Job from April 28, 2024 Apply without resume Above average

Водій категорії СЕ

30 000 – 36 000 UAH, Від кілометражу

Самойленко О.Г., ФОП
Transportation and logistics; less than 10 employees

Sumy, Героїчна вулиця, 32.
3.8 km from centerFind on the map

Олександр Самойленко
+380 (50) 327-41-40

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування з напівпричепом
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Водій кат СЕ (далекобійник)

Умови роботи: Вантажні перевезення по Україні

Обов’язки: автомобіль ДАФ 105, з напівпричепом 20 тон, рефрижератор, продовольча група. Шукачів роботи на місяць — два прохання не турбувати

Similar jobs

Водій кат. С, С1
12 000 – 16 000 UAH, Сумская Торговая Группа, Sumy

Водій категорії С
10 000 – 15 000 UAH, Сумські елементи мощення, Sumy

Водій-експедитор кат. С, С1 (ТМ "Полтавпиво")
АС Трейд Компані, ООО, Sumy

Водій кат. С, експедитор (продукти харчування)
22 000 – 35 000 UAH, Sumy

Водій кат. В
14 000 UAH, Сам маркет, Sumy