Job from April 30, 2024

Бармен

  • 10 000 – 16 000 UAH, Виплата що неділі
  • Veranda

      Hotel and restaurant industry; less than 10 employees
    • Zaporizhzhia, бульвар Шевченка.
      2.5 km from centerFind on the map
    • Елена Михайловна
      +380737274920
    • Full-time. We are also ready to hire a student.
    This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
    • Здатність до навчання
    • Пунктуальність
    • Приготування кавових напоїв
    • Охайність
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Вимоги: пунктуальність, охайність, вміння швидко навчатися,

    Умови роботи: графік 3/3 або 2/2

    Обов’язки: приготування напоїв, кави

    Також шукаємо офіціантів

    Veranda

    Hotel and restaurant industry, less than 10 employees

    Більше про компанію

    Similar jobs

    • Бармен
      10 000 – 15 000 UAH, Бомбардир, яхт-клуб, Zaporizhzhia
    • Бармен
      12 000 – 15 000 UAH, Спірітс-трейд компані, ТОВ, Zaporizhzhia
    • Бармен
      11 000 UAH, Флай Кідс, дитячий розважальний комплекс, Zaporizhzhia
    • Бариста
      18 000 – 20 000 UAH, Family rest, Zaporizhzhia
    • Бармен
      17 000 – 20 000 UAH, Літній Відпочинок, ТОВ, Zaporizhzhia