Job from April 29, 2024 Apply without resume

Бариста

15 000 – 18 000 UAH

Мороз Л.В., ФОП
Hotel and restaurant industry

Khmelnytskyi, вулиця Проскурівська.
0.8 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Комунікабельність Робота з людьми Чесність Ввічливість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • вміння варити каву, вспінювати молоко
  • вміння ввічливо спілкуватися з людьми

Умови роботи: з 8 до 22, 3/3

Обов’язки:

  • приготування напоїв згідно тех. карт, підтримання чистоти в кавʼярні,
  • ввічливе спілкування з гостями, чесність та відповідальність

Офіційне працевлаштування

Відповідаємо в вайбер 0977771884

Similar jobs

Помічник бармена
12 000 – 15 000 UAH, Цукерня Потоцьких, Khmelnytskyi

Бариста
13 000 – 15 000 UAH, Milfey, Khmelnytskyi

Бариста
10 000 – 30 000 UAH, Barista's, Khmelnytskyi

Бариста
10 000 – 14 000 UAH, Слойко І.О., ФОП, Khmelnytskyi

Бариста
15 000 – 25 000 UAH, Parf_Coffee, Khmelnytskyi