Job from May 13, 2024
Xado Chemical Group

Майстер виробничої ділянки (металообробка)

  • Xado Chemical Group

    Chemical industry, pharmaceuticals; 250–1000 employees
  • Kharkiv
  • Инесса
    0503254904
  • Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • MS Word
  • MS Excel
  • Користувач ПК
  • Користувач 1С
  • SolidWorks
  • Читання креслень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Виробниче підприємство, у зв’язку з розширенням, на постійну роботу запрошує майстера виробничої ділянки.

Обов’язки:

  • Контроль за дотриманням технічних операцій
  • Супровід деталей згідно маршрутним картам
  • Запуск маршрутних карт та облік деталей.

Вимоги:

  • Технічна освіта
  • Вміння читати креслення
  • Впевнений користувач ПК (Word, Excel), додатковим плюсом буде знання 1С та SolidWorks
  • Досвід роботи майстром виробничої ділянки з металообробки від 1 року.

Умови роботи:

  • Висока заробітна плата, виплачується стабільно та своєчасно
  • Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 7:00—19:00
  • Офіційне оформлення
  • Сучасні, комфортні умови праці

Chemical industry, pharmaceuticals, 250–1000 employees

Більше про компанію