Job from April 29, 2024

Лікар-педіатр, загальної практики

  • 10 000 – 30 000 UAH
  • Мама Лікар (Харків)

    Medicine, pharmacy; 10–50 employees
  • Kharkiv
  • Full-time, part-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran. Higher education.
  • English — above average, ukrainian — fluent
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Доказова медицина
  • Педіатрія
  • лор
  • Гв
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Дотримання принципів доказової медицини, вміння користуватися міжнародними настановами, сучасний підхід до лікування, любов до людей
  • Наявність діючого сертифікату спеціаліста

Умови роботи:

  • гнучкий графік, повна зайнятість,
  • особистий кабінет,
  • щорічна безкоштовна вакцинація від грипу,
  • медичну форму надаємо

Усі потрібні девайси для роботи також надаємо

Обов’язки:

  • Прийом пацієнтів,
  • ведення документації,
  • дотримання санітарно-епідемічного режиму

Similar jobs

Salary statistics