Job from May 1, 2024 Apply without resume
РемДнепр

Автослюсар, механік

  • 30 000 – 70 000 UAH, Min ставка 30000 грн
  • РемДнепр

    Auto business and auto service; 10–50 employees
  • Dnipro, вулиця Курсантська, 26.
    6.6 km from centerFind on the map
  • Кристина
    0676374955
  • Full-time. We are also ready to hire an veteran. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Ремонт авто
Show all skillsRoll up skills

Job description

АВТОСЛЮСАР, МЕХАНИК

Вимоги:

  • досвід роботи по ремонту та обслуговуванню автомобілів
  • володіння спец.інструментами
  • уміння визначати причини поломки
  • знання узлів, агрегатів, принципів їх роботи
  • знання технології ремонту автомобіля

Умови роботи:

  • пн-пт 9−18, сб 10−15, неділя- вихідний
  • місце розташування — лівий берег, р-н авторинку
  • заробітна плата 1 раз на тиждень, процент від виробки
  • гарантований мінімум 30 000/міс

Обов’язки:

  • діагностика несправності
  • демонтаж/монтаж узлів та агрегатів авто
  • технічне обслуговування автомобіля

тел. 067−637−49−55 Кристина

РемДнепр

Auto business and auto service, 10–50 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics