Job from May 1, 2024 Apply without resume

Майстер манікюру

  • 20 000 – 35 000 UAH, Вже є база клієнтів
  • Koko.Mi

    Beauty, fitness, sports; less than 10 employees
  • Kyiv, вулиця Глибочицька, 13.
    2.9 km from centerFind on the map
  • Full-time, part-time. We are also ready to hire a student.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Комунікабельність
  • Відповідальність
  • Пунктуальність
  • Акуратність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: професійне виконання манікюру, нарощування, що збільшує вашу зп; велике бажання працювати

Умови роботи: під запис, 2/2,3/3, сидіти в студії цілий день не потрібно

Обов’язки:

  • знання санітарних норм та правил гігієни;
  • швидкість роботи бажано не більше 2.5год годин на комплекси;
  • відповідальність, пунктуальність, комунікабельність, акуратність

Koko.Mi

Beauty, fitness, sports, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics