Job from May 2, 2024 Apply without resume Above average
Ріком, ТОВ

Оператор ПК

  • 27 000 – 29 000 UAH, Бонусна система
  • Ріком, ТОВ

    Marketing, advertising, and PR; 50–250 employees
  • Kyiv
  • Антон Жинов
    +380986369090
  • Full-time. We are also ready to hire a student.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Наша рекламна компанія шукає в дружній колектив ОПЕРАТОРА ПК.

Що ми пропонуємо:

  • Фіксовану ставку у вигляді 26500 грн та можливості для професійного зростання.
  • Дружню та творчу атмосферу в колективі.
  • Цікаві та різноманітні проекти, які надихають на творчість.
  • Гнучкий графік 5/2, 8:00—18:00.

Вимоги:

  • Впевнене володіння комп’ютером та офісними програмами (Word, Excel, PowerPoint).
  • Уважність до деталей та вміння працювати в умовах обмеженого часу.
  • Відповідальність та орієнтованість на результат.

Обов’язки:

  • Обробка та аналіз даних в офісних програмах.
  • Підтримка роботи з інформаційними системами та базами даних.
  • Ведення документації та забезпечення робочого процесу в офісі.

Приєднуйтесь до нашої команди та допоможіть нам зробити кожну рекламну кампанію неповторною та успішною!

Ріком, ТОВ

Marketing, advertising, and PR, 50–250 employees

Більше про компанію