Job from May 10, 2024 Apply without resume

Шиномонтажник

  • 18 000 – 30 000 UAH
  • Мотоман А.С., ФОП

    Auto business and auto service; less than 10 employees
  • Odesa, Люстдорфська дорога, 17.
    4.8 km from centerFind on the map
  • Мотоман Анатолій
    0956272873
  • Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Ответственность
  • Шиномонтаж
  • Ремонт авто
  • Слесарный ремонт ходовой части
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Ответственный, порядочный мужчина, без вредных привычек, имеющий опыт работы на шиномонтаже.

Условия работы: Суточные смены, дневные смены.

Обязанности:

  • Ремонт автомобильных шин, прокат дисков, балансировка колёс
  • Высокая зарплата.
  • Выплаты каждый день

Просьба не присылать резюме, только звонки.

Мотоман А.С., ФОП

Auto business and auto service, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics