Job from May 27, 2024 Apply without resume

Токар

  • 21 500 UAH, За результатами роботи
  • Містіндустрія, ТОВ

    Construction, architecture, interior design; 50–250 employees
  • Kyiv
  • Full-time. Work experience more than 2 years. Specialized secondary education.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Умови праці:

  • Сумований графік роботи перша половина місяця, або друга,
  • Офіційне працевлаштування (відпустка 24 календарних дня)
  • Динамічна робота в дружньому колективу
  • Територіальне місце знаходження роботи 10 хвилин маршруткою від ст. метро Видубичі, Віто-Литовський провулок, 14 (виробнича база «МЗБК»)

Обов’язки:

  • діагностика та ремонт
  • вибраковка деталей після розбирання та мийки та т.п.
  • роботи з розбирання, ремонту, складання вузлів механізмів кранів та станків

Тел. (050) 413−22−77 Олександр Вікторович.

Містіндустрія, ТОВ

Construction, architecture, interior design, 50–250 employees

Більше про компанію

Similar jobs