Job from May 13, 2024

Junior Android developer

  • GreenApps

    IT; less than 10 employees
  • Remote jobs
  • Full-time. We are also ready to hire a student.
This job is currently being viewed by 3 job seekers. Be the first to apply!
  • Java
  • Android SDK
  • REST API
  • REST
  • Firebase
  • Kotlin
  • Flutter
  • SDK
  • Розробка додатків на Android
  • Бажання вчитися і розвиватися
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Знання та розуміння Kotlin/Flutter або Java;
  • Досвід роботи з Android SDK;
  • Досвід роботи з REST API, Push Notifications;
  • Знання Firebase;
  • Розуміння повного циклу розробки додатків на Android;
  • Бажання навчатись та прокачувати свої скіли.

Буде плюсом:

  • Наявність опублікованих проектів у Google Play;
  • Знання WebView;

Основні обов’язки:

  • Розробка мобільних додатків для Android;
  • Постійна робота над покращенням якості продукту.

Ми пропонуємо:

  • стабільність (ми на ринку вже 10+ років, і точно знаємо, як долати кризи та шторми);
  • 100% оплачувані лікарняні та відпустки;
  • Пн — Пт 10:00 — 19:00 (за потребою час можна коригувати);

Надсилай своє CV для зворотнього звʼязку!

GreenApps

IT, less than 10 employees

Більше про компанію