Job from May 13, 2024

Водій-експедитор

  • 25 000 – 30 000 UAH, Бонус +25%
  • АВК Артис, ТОВ

    Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees
  • Kyiv
  • Full-time, part-time. We are also ready to hire a person with disabilities. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Відповідальність
  • технічн
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Досвід роботи на мікроавтобусах з довгою базою або вантажному авто. Бажання працювати, відповідальність, відсутність проблем з алкоголем.

Умови роботи:

  • Збір товару в місцях завантаження по м.Києву з вантажником.
  • Доставка на склад.
  • Підтримка авто у належному технічному стані.

Обов’язки:

Робочий день триває 7−8 годин і може закінчуватись раніше по факту виконання роботи.

Виплата зп 2 рази в міс.

тел. 050−621−36−90 Сергій

АВК Артис, ТОВ

Wholesale, distribution, imports, and exports, 50–250 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics