Job from May 28, 2024 Apply without resume
Xado Chemical Group

Підсобний робітник (с. Високий)

  • Xado Chemical Group

    Chemical industry, pharmaceuticals; 250–1000 employees
  • Kharkiv
  • Инесса
    0503254904
  • Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Вантажні роботи
Show all skillsRoll up skills

Job description

Компанія ХАДО (виробництво мастил, автомобільних масел, автомобільної та побутової хімії) запрошує на постійну роботу ПІДСОБНОГО РОБІТНИКА на виробництво в с. ВИСОКИЙ

ВИМОГИ:

  • Відсутність шкідливих звичок
  • Бажання працювати

УМОВИ РОБОТИ:

  • Офіційне оформлення
  • Своєчасна заробітна плата (2 рази на місяць)
  • Час роботи з 9−00 до 18−00, субота, неділя вихідніМісце роботи: селище Високе (20 хв маршруткою від м. Холодна гора), часткова компенсація проїзду

ОБОВ’ЯЗКИ:

  • Виконання вантажно-розвантажувальних робіт
  • допомога в поуванні готової продукції

Chemical industry, pharmaceuticals, 250–1000 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics