Job from May 20, 2024 Apply without resume Above average
TSW

Рихтовщик

  • 60 000 – 100 000 UAH
  • TSW

    Auto business and auto service; 10–50 employees
  • Lviv, вулиця Стрийська, 45б.
    3.7 km from centerFind on the map
  • Full-time. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Відповідальність
  • Професіоналізм
  • Знання будови автомобіля
Show all skillsRoll up skills

Job description

Привіт)

Шукаємо в команду Tesla Service West рихтовщика

Обов’язково з відповідним досвідом роботи.

Обов’язки:

  • Виконання рихтувальних робіт на кузові автомобілів
  • Якісне виконання поставлених завдань
  • Відповідальне ставлення до роботи

Умови:

  • Графік роботи: з 9:00 до 19:00, пн-пт
  • Висока заробітна плата

Якщо Ви маєте відповідний досвід та хочете працювати в команді Tesla Service West, надсилайте своє резюме або телефонуйте за номером телефону 0984828868.

TSW

Auto business and auto service, 10–50 employees

Більше про компанію