Job from May 20, 2024

Администратор на ресепшен тренажерного зала

  • 12 000 – 14 500 UAH, Все зависит сколько будет смен
  • Зал, фитнес клуб

      Beauty, fitness, sports; less than 10 employees
    • Odesa, проспект Шевченка, 32.
      4.9 km from centerFind on the map
    • Ольга Кимаковская
      0937315507
    • Full-time. We are also ready to hire a student.
    • Ukrainian — average
    This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
    • Ответственность
    • Пунктуальность
    • Внимательность
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Требования: Внимательно, ответственность, пунктуальность. Выполнять свою работу

    Условия работы: График работы 2/2, в будние дни с 7:00 до 22:00, а выходные с 8:00 до 20:00.

    Обязанности: Уметь считать деньги, знание компьютера.

    Зал, фитнес клуб

    Beauty, fitness, sports, less than 10 employees

    Більше про компанію

    Similar jobs

    All similar jobs

    Salary statistics