Job from May 21, 2024 Apply without resume Deferment
Сан Гарден, ДП

Оператор швацького устаткування

  • 15 000 – 20 000 UAH
  • Сан Гарден, ДП

    Light industry; 250–1000 employees
  • Horodok (Lviv Region), вул. Заводська.
    2.8 km from centerFind on the map
  • Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities. Specialized secondary education.
  • Employee deferment
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Старанність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Відповідальність, уважність, старанність
  • Здатність працювати в команді

Умови роботи:

  • Позмінний графік роботи
  • Офіційне працевлаштування
  • Вчасна оплата праці (аванс, зарплата)
  • Стабільна робота в молодому колективі

Обов’язки:

  • Обробляти заготовки на швацькому автоматичному устаткуванні
  • Контролювати якість швів, відповідність розмірам деталей, натяг ниток
  • Вести процес прошивання швейних виробів на автоматичному устаткуванні

Звертатися за номером телефону: 067−369−58−70 Оксана

Similar jobs

All similar jobs