Job from May 21, 2024 Apply without resume

Копірайтер, cценарист, переказувач текстів

  • 5 000 – 15 000 UAH
  • Creative Cloud

    Marketing, advertising, and PR; less than 10 employees
  • Remote jobs
  • Бурлука Микола
    0997300072
  • Full-time, part-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities.
  • Ukrainian — above average, russian — above average
This job is currently being viewed by 2 job seekers. Be the first to apply!
  • MS Word
  • Грамотна усна та письмова мова
  • Написання статей
  • Написання сценаріїв
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Вміння швидко та захоплююче писати (переказувати) тексти по темі фільмів, аніме, коміксів.
  • Дотримуватись дедлайнів.
  • Використання правильної орфографії та пунктуації.
  • Наявність комп’ютера (ноутбука).
  • Доступ до Інтернету.
  • Добре володіння українською або російською мовою

Умови роботи: Робота повністю віддалена, можете працювати, коли у вас буде час. Єдина умова — дотримуватись дедлайнів.

Обов’язки: Бажано володіти Word або Google Dock на базовому рівні. Писати тексти грамотно та цікаво.

Creative Cloud

Marketing, advertising, and PR, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics