Job from May 22, 2024 Apply without resume

Прибиральниця, клінер

  • 8 000 – 14 000 UAH
  • Siyay company

    Public and business services; less than 10 employees
  • Mukachevo
  • Іван Онисько
    0957793889
  • Full-time, part-time.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Прибирання приміщень
  • Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вакансія: Прибиральниця (клінер)**

  • Місце роботи:** Мукачево
  • Графік роботи:** 8:30 — 17:30

Обов’язки:

  • виконувати якісно свою роботу, і дивитися за робочим інвентарьом
  • Прибирання офісних приміщень, коридорів, санвузлів
  • Забезпечення чистоти та порядку на робочому обєкті

Вимоги:**

  • Бажання працювати та володіння основами прибирання
  • Відповідальність та охайність
  • Здатність працювати у команді

Умови:**

  • Оплата за години роботи
  • Гнучкий графік
  • Можливість кар'єрного зростання

Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої команди та долучитися до надання якісних клінінгових послуг, будь ласка, зателефонуйте за номером 0 (95) 779 38 89 для отримання додаткової інформації та прийняття на співбесіду.

Siyay company

Public and business services, less than 10 employees

Більше про компанію