Job from May 24, 2024 Apply without resume

Масажист

  • 53 000 – 65 000 UAH, Залежно вид виконаних процедур якщо кандидат обере ставка +%
  • Хаммам център

      Public and business services; 10–50 employees
    • Other countries
    • Стефани Васкив
      +359894850692
    • Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.
    This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
    • Масаж обличчя
    • Спортивний масаж
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Вимоги:

    • володиння основними техниками масажу:антицелюлитний, спортивний, лимфодренаж, масаж обличчя.
    • Чистота, охайнисть, ввичливисть, добропоряднисть.

    Умови роботи:

    • робочий день 8 годин з переривом на обид 1 год.
    • Один вихидний в тиждень, можливисть брати додаткови години по бажанню за додаткову оплату.
    • Надання комфортного житла, бонуси, страховка, официйне працевлаштування.
    • Можливисть працювати не в сезон, СПА салон працюе круглий рик.

    Обов’язки: виконувати масажи и процедури, пидтримувати чистоту в робочому кабинети.

    Хаммам център

    Public and business services, 10–50 employees

    Більше про компанію

    Similar jobs

    All similar jobs