Job from May 24, 2024

Тренер групових програм у Чабани

  • 5 000 – 15 000 UAH, Залежить від кількості відрацьованних годин
  • Меренкова Д.М., ФОП

    Hotel and restaurant industry; less than 10 employees
  • Chabany, searching in Kyiv, Юности улица, 3.
    0.2 km from centerFind on the map
  • Джулія Меренкова
    0661110205
  • Full-time, part-time. We are also ready to hire a student.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Фітнес-тренування
  • Стретчинг
  • зумба
  • боді балет
  • hight heels
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: приємна спортивна зовнішність

Умови роботи:

  • Робота у затишній фітнес студії зі всіма зручностями і класним колективом
  • На постійну роботу потрібні тренери: напрямки хореграфія, hight, зумба, боді балет, Fly стретчинг та розгядаємо інші варіанти

Обов’язки: дружелюбність, проведення тренування згідно кваліфікаціі та потреб студіі

Меренкова Д.М., ФОП

Hotel and restaurant industry, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics