Job from April 22, 2024 Apply without resume

Водій-експедитор

20 000 – 24 000 UAH, При співбесіді

Франківська торгова компанія, ТзОВ
Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees

Ivano-Frankivsk

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Водійські права кат. C
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • Права категорії С і С1.
  • Робота на машинах ТАТА, Ісузу, Мерседес.

Условия работы:

  • Хороші.Неділя і Понеділок вихідний.
  • Є пару чергувань на місяць по понеділках.

Обязанности: Доставка напоїв в роздрібні точки міста та області.

Контакти:

0686452068 — Олег Іванович

0673219597 — Володимир Васильович

Similar jobs

Водій-експедитор з власним авто (1,5-2 т)
40 000 UAH, Dnipro-M, Ivano-Frankivsk

Водій-експедитор з власним бусом
30 000 – 35 000 UAH, Омега, ТОВ, Ivano-Frankivsk

Водій-експедитор з власним вантажним авто
Snack Production, Ivano-Frankivsk

30 000 UAH, Чернишов С.В., ФОП, Ivano-Frankivsk

18 000 UAH, Фіорд, ТзОв, Ivano-Frankivsk