Resume from March 11, 2024 File

Олександр

HTML-верстальник

Age:
35 years
City of residence:
Chernihiv
Ready to work:
Chernihiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Олександр [open contact info](look above in the "contact info" section)

Моташко [open contact info](look above in the "contact info" section)

Чернігів, Україна
Веб-розробник
Фронт-енд розробник з 7-річним досвідом. molexandev.top
Працював у техпідтримці шаблону для
інтернет-магазину на базі OpenCart. Впевнено [open contact info](look above in the "contact info" section)
володію HTML, CSS , SCSS, основами
JavaScript, базами данних MySQL, основами github.com/molexandev
PHP, Figma, Photoshop, Git, Gulp.

ДОСВІД РОБОТИ НАВИЧКИ
Freelancer HTML CSS SCSS JavaScript PHP
Upwork, Freelancerhunt, Weblancer
02/2022 - Теперішній час, Онлайн MySQL Git Gulp Figma Photoshop
Обов'язки
OpenCart
верстка лендінгів
верстка багатосторінкових макетів
правки у верстці на вже працюючих сайтах
ПОРТФОЛІО
Full stack technical support Tax strategy (08/2023 - 09/2023)
Aridius team https://molexandev.github.io/taxstrategy/

12/2017 - 02/2022, Чернігів Organic (07/2023 - 08/2023)
Обов'язки https://molexandev.github.io/organick/
участь у розробці нововведеннь у функціонал
шаблону UIDesk (06/2023 - 07/2023)
написання технічних звітів для розробників
виправлення помилок у коді шаблону Twigs (06/2023 - 07/2023)
інсталювання та налаштування шаблону
відповіді на запитання клієнтів Books (05/2023 - 06/2023)

Glass huts (06/2023 - 07/2023)
ОСВІТА https://molexandev.github.io/glasshuts/

HTML-верстальник Agency (10/2023 - 11/2023)
Курси HTML-верстальника https://molexandev.github.io/agency/

01/2023 - 03/2023, Онлайн
Від 0 до 1
https://from0to1.com.ua МОВИ
Українська Російська
Курс із верстки "Фрілансер по життю" Native or Bilingual Proficiency Full Professional Proficiency
Youtube-канал "Фрілансер по життю" English Deutsch
09/2022 - 01/2023, Онлайн Limited Working Proficiency Limited Working Proficiency

Національний юридичний університет
імені Ярослава Мудрого ІНТЕРЕСИ
Спеціаліст / Правознавство
Web-development IT Саморозвиток
09/2012 - 12/2013, Харків
Судово-прокурорська спеціалізація Самонавчання Кіно Серіали Спорт
Судово-прокурорська
спеціалізація

Додаткова освіта
Лекції, марафони, вебінари
Онлайн
Вебінар з UI/UX дизайну Марафони по верстці
на YouTube 2023 на YouTube-каналах
"Фрілансер по життю",
"Від 0 до 1" 2022 - 2024

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: