Resume from May 20, 2024 File

Вікторія

Головний бухгалтер

Age:
57 years
City:
Kropyvnytskyi

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and address.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Афоніна Викторія Викторівна тел. [open contact info](look above in the "contact info" section)
15 березня 1967г.р.
Ведення бухгалтерського та податкового обліку ТОВ на загальній системі оподаткування з ПДВ; на єдиному податку ; ФОП 3 група – єдиний податок (без ПДВ). ОПТОВА та роздрібна торгівля Виробництво, Будівництво, Послуги,Оренда нерухомого та рухомого майна та інш.
Знання 1С 8.2 та 1С8.3, 1С 7.7 , MS Excel; MS Office, Viber, M.E.Doc,АРТ-ЗВІТ.Знання програм Клієнт-Банк (ПРИВАТ,ОЩАДБАНК,ОТП,АВАЛЬ та інш)
04.2021 по теперішній час ТОВ Кропивнцька нафто-транспортна компанія» (Транспортні послуги-бензовози)
Головний бухгалтер (єдиний)
Ведення бухгалтерського та податкового обліку, облік ПДВ,розблокування ПН, облік бухгалтерської та податкової звітності відповідно до вимог чинного законодавства; Реєстрація та облік податкових накладних; Розблоркування ПН, Облік руху товарно-матеріальних цінностей,списання пального , розрахунків з постачальниками та покупцями. Амортизація основних засобів та нематеріальних активів. Оренда транспорту та нежитлових приміщень. Звітність квартальна,щорічна та щомісячна. Оптимізація оподаткування.
11.2018 по 16.08.2022 ТОВ «Вікторія-Феліз», (КВЕД 42.22 БУДІВНИЦТВО)
Головний бухгалтер
Ведення бухгалтерського та податкового обліку, облік ПДВ, облік бухгалтерської та податкової звітності відповідно до вимог чинного законодавства; Реєстрація та облік податкових накладних; Облік руху товарно-матеріальних цінностей, розрахунків з постачальниками та покупцями. Облік паливно-мастильних матеріалів (Бензин ,Дизельне пальне )Ведення подорожніх листів. Амортизація основних засобів та нематеріальних активів. Оренда транспорту та нежитлових приміщень. Звітність квартальна,щорічна та щомісячна.
02.2011 по теперішній час ПП «АВЕНСИС» (Рекламні послуги)
Головний бухгалтер (єдиний)
Ведення бухгалтерського та податкового обліку, облік ПДВ, облік бухгалтерської та податкової звітності відповідно до вимог чинного законодавства; Реєстрація та облік податкових накладних; Облік руху товарно-матеріальних цінностей, розрахунків з постачальниками та покупцями.. Амортизація основних засобів та нематеріальних активів. Звітність квартальна,щорічна та щомісячна
09.2015 по 11.2018р.
ТОВ « ДІСПЛЕЙ ПРОДАКШН»,ТОВ «ЄВРОСТЕНД-ГРУП» ( ВИРОБНИЦТВО , оптова торгівля. ЗЕД)
Головний бухгалтер
Контроль і складання фінансової та податкової звітності відділом бухгалтерії. • відправка платіжних доручень системою "Клієнт-банк". • Контроль за всіма бухгалтерськими процесами. • Облік розрахунків з покупцями і постачальниками, • Контроль відображення розрахункових і касових операцій в національній валюті в бухгалтерському обліку. • Облік руху товарно-матеріальних цінностей, розрахунків, амортизації основних засобів та нематеріальних активів. • Контроль і проведення, проведення інвентаризацій.

10.2007 по 08.2015р.
ТОВ "АВТОЛІДЕР-КІРОВОГРАД», ( рознічна торгівля з/ч и автомобілями)
Головний бухгалтер Ведення бухгалтерського та податкового обліку, облік ПДВ, облік бухгалтерської та податкової звітності відповідно до вимог чинного законодавства; Реєстрація та облік податкових накладних; Облік руху товарно-матеріальних цінностей, розрахунків, амортизації основних засобів та нематеріальних активів. Нарахування заробітної плати. Звітність квартальна,щорічна та щомісячна. Звітність РРО.
07.2006 по 09.2007р.
ТОВ «Друкмаш-центр» , (виробництво,оптова та роздрібна торгівля )
Головний бухгалтер
Ведення бухгалтерського та податкового обліку, облік ПДВ, облік бухгалтерської та податкової звітності відповідно до вимог чинного законодавства; Реєстрація та облік податкових накладних; Облік руху товарно-матеріальних цінностей, розрахунків з постачальниками та покупцями.. Амортизація основних засобів та нематеріальних активів. Звітність квартальна,щорічна та щомісячна

02.2002 по 07.2006р.
ВАТ КЗБМ №1 , (виробництво,оптова та роздрібна торгівля )
Бухгалтер Нарахування заробітної плати ; Облік руху товарно-матеріальних цінностей, розрахунків, калькуляція. Облік руху товарно-матеріальних цінностей,списання пального , розрахунків з постачальниками та покупцями

ОСВІТА: Черкаський державний технічний університет
Спеціальність :Бух. Облік і аудит, Черкаси
Вміння : Бухгалтерська програма 1-С (версія 7,7; 8,1; 8,2; 8.3) Бест-звІт,; М.Е.DOK, ;АРТ-ЗВІТ; Кліент-банк, ;MS Office (Word, Exсel,), ; Електронний кабінет платника податків

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: