Resume from May 16, 2024 File

Яніна

Адміністратор

City:
Zhytomyr

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Худякова Яніна
Administrator Project Manager

@JaninaChudi [open contact info](look above in the "contact info" section)

[open contact info](look above in the "contact info" section)
(Viber, WhatsApp) Житомир, Україна

Цілеспрямований Project Manager, що прагне розвиватися, бути
частиною інноваційних проєктів та приносити значний внесок у
розвиток компанії.

ДОСВІД РОБОТИ БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “ANBUD”
2022 - 2023 Р.
АСИСТЕНТ ПРОЕКТУ

Обовʼязки Ведення календаря менеджера.
Контроль проміжних етапів проєкту, термінів
здачі, перевірка проведених робіт.
Контроль отриманих послуг .

2018- 2022 Р. ФОП КОНДЖАРЯН Р.Ю
МЕРЕЖА КАВʼЯРЕНЬ «GREEN BEE»
АДМІНІСТРАТОР

Обовʼязки Рекрутинг персоналу, навчання персоналу.
Контроль якості, дотримання процесів.

2014-2018 Р. ФОП ЗАБРОДСЬКА М.В «GREENVISA»
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ,
АДМІНІСТРАТОР.

Обовʼязки Робота з клієнтами, пошук нових партнерів.
Рекрутинг персоналу.
Робота з документацією.

2012-2013 «GORR ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ»
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ

Обовʼязки Продаж програмного забезпечення, пошук і
ведення клієнтів, клієнтської бази.

2012 Р. "КОМПАНІЯ "ПРИВАТ-ПЛЮС "

Обовʼязки Консультація клієнтів компанії, заключення