Resume from May 27, 2024 File

Анна

Контент-менеджер

Age:
28 years
City of residence:
Vinnytsia
Ready to work:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

ДОСВІД РОБОТИ

Контент-менеджер, SMM (Pleso A-frame)
2024
Обовʼязки:
-Генерувати ідеї
-Створювати фото та відео контент
-Прописувати контент-план
-Проводити зйомки
ВОЙТЕНКО АННА -Писати тексти для сторінки
КОНТЕНТ-МЕНЕДЖЕР, -Публікація сторіз та постів
SMM

Фотограф
2021-2024

Обов’язки:
-Організація фотосесій
ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
-Бронювання студії, одягу, візажиста
Я комунікабельна, креативна, в -Стилізація образу
курсі сучасних трендів та -Підбір референсів, розкадровка
відкрита до всього нового, -Обробка та віддача фото
бажаю розвиватися у сфері
створення контенту

ОСВІТА

Вінницький державний педагогічний університет
імені Михайла Коцюбинського
Бакалавр у галузі "Практична психологія" | 2016 - 2019 рр.

ДЛЯ ЗВʼЯЗКУ

Мобільний телефон: [open contact info](look above in the "contact info" section)
Електронна адреса:
[open contact info](look above in the "contact info" section) Додаткове навчання
Інстаграм: @ann.kocie
Курс UI дизайну в Projector 2023 р.
Вінниця/ Київ
Курс SMM для бізнесу в Projector 2024 р.
Навчання по фотографії 2021-2024 роки