Resume from June 11, 2024 PRO

Юра

Технический администратор, инженер компьютерных систем

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
36 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Kyiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Інженер комп’ютерних систем

from 02.2010 to now (14 years 4 months)
ДТГО “Південно-Західна залізниця”, локомотивне депо Дарниця., Київ (Сфера діяльності – грузові перевезення.)

Посадові обов’язки:
Застосовуючи засоби автоматизації, та впроваджувати технологічні процеси і режими виробництва. Запроваджувати порядок виконання робіт в програмах. Розроблювати плани навчань. Брати участь у проведенні експериментальних робіт, спрямованих на впровадження нових технологій, організаційно-технічних заходів для своєчасного освоєння, удосконалення технології і контролювати їх виконання. Проводити контроль за додержанням технологічної дисципліни. Вивчати нові програми і брати участь у реалізації. Аналізувати причини помилок в програмах та їх усунення. Забезпечувати правильну технічну експлуатацію та безперебійну роботу електронного устаткування. Розробляє поточний план і графік роботи, технічного обслуговування і ремонту устаткування, заходів щодо поліпшення його експлуатації і підвищенню ефективності використання електронної техніки. Здійснює в електронно-обчислювальних машин технічний огляд окремих пристроїв і вузлів, контролює параметри і надійність електронних елементів устаткування, проводить тестові перевірки з метою своєчасного виявлення несправностей, усуває їх. Організовує технічне обслуговування електронної техніки, забезпечує її працездатний стан, раціональне використання, проведення профілактичного і поточного ремонту. Здійснює контроль за проведенням ремонту і випробувань електронного устаткування, за дотриманням інструкцій з експлуатації, технічному догляду за ним. Складає заявки на електронне устаткування і запасні частини до нього, технічну документацію на ремонт, звіти про роботу. Ремонт комп'ютерної техніки. Заправка та відновлення лазерних картриджів.

Посада – помічник машиніста тепловозу.

from 03.2008 to 02.2010 (1 year 11 months)
ДТГО “Південно-Західна залізниця”, локомотивне депо Дарниця., Киев (Сфера діяльності – грузові перевезення.)

Посадові обов’язки:
Чітке виконання вимог Правил технічної експлуатації залізниць України, Інструкції з сигналізації залізниць України, Інструкції з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України, Інструкції з експлуатації гальм рухомого складу на залізницях України, чинних інструкції, наказів, указівок та інших нормативно-правових актів, віднесених до кола обов’язків працівників локомотивних бригад, правил та інструкцій з безпеки руху, охорони праці та пожежної безпеки при експлуатації, ремонті локомотивів. Працювати в нічні зміни.

Education

Державний економіко – технологічний університет транспорту

Інформаційни технології, Київ
Higher, from 2010 to 2016 (5 years 9 months)

Вище професійне училище залізничного транспорту.

Грузові перевезення локомотивним господарством, Київ
Specialized secondary, from 2006 to 2007 (1 year 1 month)

Additional education and certificates

Навчальний бізнес-центрі «Анастасія». «Менеджер комп’ютерних систем».

15.07.2010 року

Навчальний центр «Бейсік». «Спеціаліст по збірці та налаштуванні комп’ютера».

09.04.2011 року.

Knowledge and skills

MS Office Користувач Internet MS Outlook Outlook Express Системне адміністрування Адміністрування TeamViewer Radmin Express Заправка картриджів (лазерних) Знання апаратної комп’ютерної техніки Створення і обслуговування локальної мережі. Установка, налаштування ОС: Windows XP, Windows 7. Резервне копіювання даних та антивірусний захист.

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — average
  • English — beginner

References

Карпенко С.М.

Карпенко С.М.

Надальник підприємства, Локомотивне депо Дарниця, Південно-Західної залізниці

Contact details are hidden

Additional information

ХАРАКТЕРИСТИКА на інженера електроніка технічного відділу
Гринь Юрій Миколайович, на залізничному транспорті працює з 25 березня 2008 р. Розпочав свою трудову діяльність 2008 р., на посаді помічника машиніста тепловозу.
З 2010р. працює на посаді інженер електронік технічного відділу локомотивного депо Дарниця.
Гриню Юрію Миколайовичу притаманні риси працелюбності, ініціативності, пунктуальності, дисциплінованістю, почуття відповідальності та обов’язку. На посаді інженера електроніка технічного відділу проявляє себе відповідальним за прийняті рішення, вимогливим до себе та оточуючих, уміння аналізувати, старанно виконує свої посадові обов’язки. Виробничі завдання виконує якісно та своєчасно. В колективі користується повагою, авторитетом, зарекомендував себе тактовним, комунікабельним, доброзичливим, готовим прийти на допомогу співробітником.
Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня знань.
15 липня 2010 року закінчив курс навчання в навчальному бізнес-центрі «Анастасія». Отримав - Диплом з напряму «Менеджер комп’ютерних систем» присвоєно кваліфікацію КП 2131.2 «Конструктор комп’ютерних систем».
9 квітня 2011 року закінчив курс навчання в навчальному центрі «Basic». Отримав – Сертифікат з напряму «Фахівець з налаштування і ремонту комп’ютера».

Підвищення кваліфікації:
01.01.2011 р.:
В локомотивному депо Дарниця (ДТГО “Південно-Західна залізниця”), на посаді – інженера комп’ютерних систем при здачі екзаменів було отримано – 3 категорію.
Наказ №988 від 27.12.2010 р.
01.06.2012 р.
В локомотивному депо Дарниця (ДТГО “Південно-Західна залізниця”), на посаді – інженера комп’ютерних систем при здачі екзаменів було отримано – 2 категорію.
Наказ №348/ос від 01.06.2012 р.
В локомотивному депо Дарниця (ДТГО “Південно-Західна залізниця”), на посаді – інженера комп’ютерних систем при здачі екзаменів було отримано – 1 категорію.
Наказ №170/ос від 05.05.2014 р.


Сімейний стан:
Одружений, дітей немає.

Посвідчення водія:
Категорії „В”.

Особисті якості:
Логічне та аналітичне мислення, відповідальний, комунікативний, ініціативний, вмію приймати рішення та працювати в команді для досягнення поставленої мети, швидко навчаюсь, вмію керувати людьми, бажаю розширяти діапазон своїх знань.

Хобі:
Комп’ютери, у вільний час займаюся ремонтами комп’ютерної техніки та оргтехніки. Вдосконалення своїх навиків та знань в комп’ютерних технологій.

Телефони:
[open contact info](look above in the "contact info" section),

E-mail:
[open contact info](look above in the "contact info" section)

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: