Дар'я

Репетитор англійської

Considering positions:
Репетитор англійської, Вчитель англійської, Викладач англійської
Age:
17 years
City of residence:
Brovary
Ready to work:
Brovary, Kyiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Репетитор англійської

from 01.2026 to now (7 months)
Маю своїх клієнтів, двоє діток: 11 та 13 років. (Освіта, наука)

Career break

from 10.2008 to 01.2026 (17 years 4 months)
Working on a personal project

Здобуття повної загальної середньої освіти.

Knowledge and skills

  • Уважність
  • Комунікабельність
  • Проведення індивідуальних занять
  • Здатність до навчання
  • Викладання для дітей та підлітків
  • Доброзичливість
  • Адаптивність
  • Неконфліктність
  • Проведення зустрічей в Zoom
  • Онлайн-викладання
  • Впевненість
  • Чесність
  • Quizlet
  • Любов до дітей
  • Індивідуальний підхід
  • Емпатійність
  • Клієнтоорієнтованість
  • Уміння зацікавити
  • Сумлінність
  • Організованість
  • Творчий підхід
  • Відповідальність

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • English — above average

Additional information

Моя любов до англійської мови почалася завдяки шкільній вчительці. До переходу в нову школу цей предмет здавався мені надзвичайно складним, і я навіть не уявляла, що колись зможу щиро його полюбити. Проте саме завдяки її підтримці, терпінню та вмінню пояснювати навіть найскладніші теми англійська стала для мене не просто шкільним предметом, а справжнім захопленням. Вона допомогла мені повірити у власні сили, і саме тоді я зрозуміла, наскільки велике значення має особистість учителя. Саме завдяки цій мотивації я обрала навчання у філологічному класі, де значно поглибила свої знання англійської мови. У 2023 році я також пройшла курси з підвищення рівня англійської, а під час складання НМТ у 2026 році допустила лише 4 помилки із 32 завдань.

Найближчим часом я також планую вступати до вищого навчального закладу на спеціальність «Середня освіта (Англійська мова)», адже прагну не лише вдосконалювати свої практичні навички, а й здобути ґрунтовну педагогічну освіту.

Сьогодні моя найбільша мрія — стати для своїх учнів таким учителем, яким колись стала для мене моя вчителька: людиною, яка допоможе повірити у власні можливості, полюбити англійську мову та із задоволенням відкривати для себе нові знання.

Для мене викладання англійської мови — це більше, ніж просто робота. Це професія, у якій я хочу будувати своє майбутнє, постійно розвиватися та вдосконалюватися. Саме тому я шукаю компанію, у якій зможу навчатися у досвідчених колег, переймати сучасні методики викладання, отримувати цінний досвід і водночас робити свій внесок у розвиток команди.

Я щиро люблю працювати з дітьми та легко знаходжу з ними спільну мову. Мені важливо, щоб кожна дитина почувалася комфортно на заняттях, не боялася ставити запитання, помилятися та поступово починала вірити у власні сили. Я уважна, терпляча та емпатична, тому завжди намагаюся зрозуміти потреби кожного учня, підтримати його та знайти підхід, який допоможе зробити навчання ефективним і цікавим саме для нього.

Мене вирізняє щире бажання навчати, а не просто провести урок. Я відповідально готуюся до кожного заняття, постійно працюю над собою та щиро радію успіхам своїх учнів. Для мене найбільшою нагородою є бачити, як дитина стає впевненішою, починає краще розуміти англійську мову й поступово досягає своїх цілей.

Я швидко навчаюся, легко адаптуюся до нових підходів і відкрито сприймаю конструктивний зворотний зв’язок. Люблю читати, адже книги допомагають мені розширювати світогляд, краще розуміти людей і постійно відкривати для себе нові ідеї. Я із задоволенням вивчаю сучасні методики викладання та прагну постійно вдосконалювати свої професійні навички.

Мені притаманна ініціативність: якщо бачу можливість покращити навчальний процес або зробити його цікавішим і комфортнішим для учнів, із задоволенням пропоную нові ідеї та готова брати на себе відповідальність. Я хочу постійно розвиватися як педагог, тому буду рада брати участь у курсах, тренінгах та програмах підвищення кваліфікації. Вірю, що справжній учитель навчається протягом усього життя, і саме такий підхід хочу зберігати у своїй професії.

Окрім викладання, я — творча людина. Люблю писати вірші, цікавлюся творчістю та іноді співаю. Вважаю, що креативність допомагає знаходити нестандартні рішення, підтримувати інтерес дітей до навчання й робити спілкування з ними ще більш живим і щирим. Також веду активний спосіб життя, адже переконана, що розвиток людини має бути всебічним.

Я відповідальна, організована та сумлінна. Якщо беруся за справу, то викладаюся на повну. Планую пов’язати своє професійне майбутнє саме зі сферою викладання англійської мови, тому зацікавлена не просто у тимчасовій роботі, а в довготривалій співпраці. Хочу стати надійною частиною команди, розвиватися разом із компанією, підтримувати її цінності та своєю працею робити внесок у її успіх.

Я вірю, що хороший учитель — це не лише людина, яка добре знає предмет, а й та, яка здатна надихнути дитину повірити у себе. Саме таким учителем я прагну ставати щодня.

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: