Resume from May 7, 2021

Купрієнко Сергій Дмитрович

Звукорежисер, світлорежисер, звукооператор, ді-джей, 20 000 UAH

Full-time, part-time.

Age:
51 years
City:
Lviv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and address.

In order to open contacts, you must sign in or register as an employer. Access contacts starting at UAH 390.


Work experience

Ді-джей, ведучий програм, журналіст

from 01.1990 to 12.2003 (13 years 11 months)
радіо «Львівська хвиля»,, Львів (ЗМІ)

Робота в якості ведучого програм та ді-джея на радіо «Львівська хвиля», «Радіо Люкс», «Радіо Незалежність», «Радіо Ініціатива» «Авто ФМ » та «Star FM». Досвід роботи в якості Disc Jockey у клубах «Романтик», «Данко», «Меридіан» та VIP-DJ у нічних клубах "Мі-100»", "Галактика", "Міленіум", "Занзібар" резидент та promo-DJ у нічних клубах "Сафарі", "Метро", "Sankoff", "Антураж", "Пікасо", "Рафінад", "Лемберг", "Феномен", "Шоколад", "Культ", "Тортуга", "Спліт", "Папілон", "Степ", "Континент", "Лірой"

Звуко-режисер, світло-оператор, ведучий, DJ

from 01.1987 to now (34 years 4 months)
West Sound Production; Корпорація Свят, Львів (корпоративні свята, бенефіси, світські раути, ювілеї, галицькі забави, презентації, паті, приватні та клубні вечірки)

Робота з професійним "живим" і студійним звуковим обладнанням та його обслуговування (Martin Audio, Midas, DBX, BBE, Lexicon, TC etc.). Обслуговування, розважальних заходів і шоу програм. Уміння працювати з мікрофонами, різноманітними цифровими і аналоговими приладами, з музичним програмним забезпеченням. Маю досвід роботи з різноманітним світловим і відеоустаткуванням і спецефектами для шоу а так само їх обслуговуванням (Martin, Universal Effect, Sollinger, Kramer). Маю досвід монтажу аудіо і відео устаткування. Обслуговування виїзних корпоративних заходів.

Підключення та налагодження, обслуговування звукової апаратури і комп'ютерної техніки, аудіо-відео-світлової апаратури, проведення і організація музичної частини на заході, контроль за світловим обладнанням. Звуковий супровід майстер-класів, семінарів, тренінгів. Досвід роботи зі звуковими редакторами, віртуальними студіями на комп'ютері

Створення, озвучування, запис, монтаж, зведення та мастеринг рубрик, програм, дикторських начиток, промо, анонсів, джинглів, реклами, створення плейлистів, фонограм, вокалу, музичне оформлення концертів та вистав, концертна звукорежисура, оцифровка аналогових носіїв, відеомонтаж, відеозйомка, робота зі світловим обладнанням, аудіоредакторів, цифровими і аналоговими пультами, оформлення і монтаж відеофайлів, озвучування фільмів, створення музичної бази, відеозйомка, управління «світловим табло», робота зі світловим обладнанням, аудіоредакторів, цифровими і аналоговими пультами і т.д.

Спеціальні навички:
Звуко-світлорежисура:
- Ведення та підготовка музичного матеріалу (зведення музики, звукорежисура, світлорежисура)
- Знання апаратури, застосовуваної на концертних майданчиках, в клубах і т.д. і т.п.
- Вмію паяти, читати схеми, ремонтувати комутацію та інші поломки в техніці
- Монтаж і демонтаж музичної та світлової апаратури

Електрик, електрослюсар:
- Виявлявлення та усунення несправностей в роботі електрообладнання, виконання ремонтних робіт, передбачених ППР.
- Електромонтажні роботи: заміна автоматів, встановлення та заміна вимикачів, патронів, запобіжників, штепсельних розеток, дрібний ремонт і часткова заміна групових розподіляючих і запобіжних щитків, перехідних коробок тощо;
- Ліквідація аварій;
- Володію навичками роботи електрозварника та сантехнтехніка

Діджей на будь яке свято, у будь якому форматі. DJ щонайкраще пасує Вам на весілля, день народження, випускний, корпоратив, бенефіс чи паті, зустріч однокурсників, однокласників, ювілеї, презентації, приватні вечірки, новорічні та передноворічні вечори, інші святкові події. Шквал танцювальних хітів, фантастична енергетика, шалений драйв та максимум богемного задоволення для любителів якісної музики будь якого жанру, стилю чи напряму від епатажного ді джей Львів. Враховуються музичні смаки усіх вікових категорій, плей-лист узгоджується з урахуванням усіх уподобань, та побажань замовника. Відмінний святковий настрій та яскрава згадка на все життя


Education

Львівський державний університет ім.І.Франка

Журналістика, Львів
Higher, from 09.1988 to 04.1993 (4 years 7 months)

Спеціалізоване професійно технічне училище № 55

Енергетика, Львів
Specialized secondary, from 09.1978 to 10.1979 (1 year 1 month)

Електрослюсар 4 розряду, слюсар по обслуговуванню та ремонту електрообладнання


Additional education

  • DJ School - Клуб Творчої Молоді, Львів (1998, 5 років)
  • Курси підвищення кваліфікації «Інтерньюз Україна», Київ (2001, 1 місяць)
  • Курс навчання діджеїнгу Promo Group DJ School (2002, 1 місяць)
  • Оператор звукозапису звукостудії "Smak" (1997, 5 років)
  • Звукорежисер студії "West Sound Production" (2003, 5 років)

Professional and other skills

Computer skills
Впевнений користувач ПК. Досвідчений користувач PCПрограм
Знання спеціальних програм для роботи зі звуковими обладнанням
Adobe Audition 1.5,
Sound Forge,
Virtual DJ,
NI Traktor
Microsoft Office
Traktor Scratch PRO 2
Adobe Photoshop
Adobe Premier
Adobe After Effects


Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent
  • English — average
  • German — average
  • Polish — average

Additional information

Ді-джей тамада два в одному флаконі Сергій Купрієнко на весілля, дні народження, випускний вечір, зустрічі однокурсників, галицькі вечірки, корпоративне свято, банкети, ювілеї, бенефіси, світські раути, презентації, паті, студентські екватори, приватні і клубні вечірки, та інші святкові події. DJ Cooper вдале поєднання ді-джея та ведучого свята, веселі непересічні конкурси, тости, анекдоти. Гарне почуття гумору та такту, чудовий музичний смак та відчуття атмосфери свята. Проведення весілля у європейському, національному чи тематичному стилі. Збереження усіх весільних традицій та канонів. Уважно вислуховуються, беруться до уваги та втілються у життя усі Ваші побажання, щодо організації Вашого Свята. У творчому доробку більше 5000 проведених святкових подій - професійний досвід роботи понад 10 років. Тільки перевірені супер-хіти усіх часів та народів, стилів, жанрів та напрямів музичної естради, при потребі широкий музичний спектр розмаїтого весільного жанру польки, вальси, коломийки і т.д. і т.п. Організація вражаючого світло-музичного та лазерного шоу.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: